Głosowanie na najlepszą szkolną tapetę "Dziękujemy za palenie" - zakończone

29 listopada o godz. 12:00 zakończyło się głosowanie online na najciekawszą tapetę, organizowane w związku z akcją profilaktyczną „Dziękujemy za palenie”.

Dziękujemy wszystkim osobom, które oddały swoje głosy i tym samym włączyły się w naszą akcję. Cieszymy się bardzo z ogromnej mobilizacji jaka miała miejsce wśród całej społeczności szkolnej, o czym świadczą dane liczbowe z licznika gości odwiedzających stronę oraz łączna liczba oddanych głosów.

Serdeczne podziękowania kierujemy również przede wszystkim do uczniów, którzy zechcieli wziąć udział w akcji i przygotowali swoje tapety. A byli to:

• Katarzyna Wieczorek, kl. IID
  • Dawid Cywiński, kl. ID
  • Olga Panek, kl. IIE
  • Natalia Usakowska, kl. IC
  • Patrycja Budzich, kl. IA
  • Amanda Woźniak, kl. IB
  • Ewa Szałkowska, kl. IIIE
  • Monika Mysiakowska, kl. IIID
  • Kinga Groblewska, kl. IIID
  • Szymon Beksa, kl. IIA

Dodatkowe słowa uznania należą się Kindze, Monice i Ewie, które jak pierwsze odpowiedziały na ogłoszenie o organizowanej akcji i przysłały swoje tapety w terminie określonym w regulaminie.

A oto wyniki konkursu:

Zgodnie z regulaminem jury, biorąc pod uwagę trzy tapety o największej liczbie głosów, przyznało następujące miejsca i nagrody:

miejsce 1. Kinga Groblewska kl. IIID (tapeta nr. 8)

Zwycięska tapeta będzie umieszczona przez tydzień na wszystkich komputerach w pracowni informatycznej w naszej szkole, a cała klasa w przyszłym tygodniu, na 2 godzinach lekcyjnych obejrzy film fabularny „Dziękujemy za palenie”.

miejsce 2. Katarzyna Wieczorek kl. IID (tapeta nr. 7) i Olga Panek kl. IIE (tapeta nr. 6)

W ramach nagrody obydwie klasy, w przyszłym tygodniu, na 2 godzinach lekcyjnych obejrzą film fabularny „Dziękujemy za palenie”.

Gratulujemy zwycięzcom!