Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego

W piątek zakończył się szkolny konkurs fotograficzny pod hasłem „Odpoczywam i bawię się bez narkotyków”.

Serdeczne podziękowania i słowa uznania kierujemy do uczniów, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie i zgłosili swoje zdjęcia.

A oto laureaci konkursu:

Miejsce 1. Artur Stryjewski kl. IIIB (tytuł zdjęcia: „Narkotyki? Dzięki, ja latam bez narkotyków…”)
Miejsce 2. Przemysław Barański kl. IIIA (tytuł zdjęcia: „Mam pasje. Na co mi narkotyki?”)
Miejsce 3. Daria Śliwińska kl. IIID (tytuł zdjęcia: „Możesz przestać brać. Możesz być szczęśliwy”)

Nagrodami za zajęcie pierwszych trzech miejsc są:

• pierwsze miejsce - wejściówka na dwa dowolnie wybrane filmy dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej + jeden dzień bez pytania
  • drugie miejsce - wejściówka na jeden dowolnie wybrany film dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej + jeden dzień bez pytania
  • trzecie miejsce - wejściówka na jeden dowolnie wybrany film dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej.

Gratulujemy zwycięzcom!