1 grudnia – Światowy Dzień Walki z AIDS

Corocznie począwszy od 1988 roku, 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia, obchodzony jest na całym świecie Światowy Dzień Walki z AIDS. W tym roku towarzyszy mu hasło „Test na HIV. Test na odpowiedzialność”.

W związku z obchodami tego dnia, w naszej szkole na drzwiach do sal lekcyjnych pojawiły się plakaty przygotowane przez uczniów, które mają na celu przekazanie w ciekawy sposób, całej społeczności szkolnej kilku bardzo istotnych faktów dotyczących HIV/AIDS.

Wszystkie plakaty można też obejrzeć w poniższej fotorelacji.

Serdeczne podziękowania kierujemy do uczniów przygotowujących plakaty, którzy wykazali się talentem, dobrymi chęciami oraz zaangażowaniem, poświęcając swój wolny czas, aby zrobić coś dla szkoły i dla innych. Jest to postawa godna naśladowania i zasługująca na uznanie.

Autorzy plakatów:

• Justyna Wołoszyn, kl. IB