Dar krwi - uczniowie naszego liceum biorą udział w akcji krwiodawstwa

15 listopada, 31 uczniów klas trzecich z naszego liceum wraz z opiekunami panią Edytą Gołębiewską oraz panią Olgą Lewandowską-Majcherek,  udało się do Punktu Krwiodawstwa w Sierpcu, po to by tam stać się honorowym dawcą krwi. Po przejściu weryfikujących badań 11 osób zyskało możliwość oddania krwi.

Inicjatorem akcji i organizatorem wyjazdu uczniów było Starostwo Powiatowe w Żurominie.

Kierujemy słowa uznania dla godnej naśladowania postawy uczniów, którzy wykazali chęć uczestniczenia w akcji i podzielenia się z innymi najcenniejszym darem, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Dziękujemy pracownikom Starostwa za umożliwienie udziału uczniów w akcji oraz opiekunom, którzy zechcieli im towarzyszyć w tym wyjeździe.